Pro firmy

Firma Zdeněk Pecha působí na trhu již od roku 1993 a za tuto dobu své působnosti získala spoustu zkušeností v oblasti veřejného stravování, díky kterým se podařilo rozšířit počet strávníků na 2300. Tento strmý nárůst byl umožněn i výstavbou nové provozovny, která disponuje novou technologií a řadí se tak k nejmodernějším v regionu. Kapacita naší provozovny je 2800 jídel denně.

Specializací naší firmy je výroba hotových pokrmů, včetně jejich rozvozu a následného výdeje přímo ve firmách našich odběratelů. Nabízíme především jídla klasické české kuchyně. Každý den si náš strávník může vybrat ze tří teplých jídel a s ohledem na racionální výživu nabízíme každý den také obědový salát. Snažíme se o to, aby skladba našeho jídelního lístku byla velmi pestrá.

Naše výrobky dovezeme firemními vozy přímo až ke spotřebiteli. Abychom dosáhli zachování co nejvyšší kvality našich pokrmů, rozvážíme obědy v termoportech, tj. ve speciálních nerezových nádobách s tepelnou izolací.

Pro firmy, které disponují vlastní výdejnou, jsme schopni zajišťovat i minutkovou kuchyni. Předpokládá to ale odpovídající vybavení výdejny, které není nijak zvlášť finančně náročné. Po dohodě se naše firma nebrání ani investici do technologie, která je nutná pro provoz minutkové kuchyně. Dlouhodobě spolupracujeme s firmou AGR Gastro, s. r. o., která zajistí dodávku i montáž veškerého gastronomického zařízení, včetně odborného poradenství a návrhu dispozičního řešení.

Díky moderní technologii, kterou je naše provozovna vybavena, je umožněna i výroba zachlazované stravy. Řada firem zachlazovanou stravu využívá k zajištění večeří pro své zaměstnance nebo i pro sobotní a nedělní směny. Zachlazovaná strava má trvanlivost až 5 dní a pro její skladování postačí lednice. Pro konzumaci pokrm stačí pouze ohřát v mikrovlnné či horkovzdušné troubě. Zachlazovaná strava zaručuje výborné chuťové vlastnosti každého jídla a zároveň neobsahuje žádné konzervační přísady.

Naše firma se snaží zajišťovat komplexní služby, a proto jsme schopni na přání odběratele zajistit i výdej obědů, doplňkový prodej či provoz kantýny.

V případě budování nové výdejny a jídelny je naše firma schopna zpracovat dispoziční řešení, včetně návrhu technologického vybavení tak, jak vyžadují současné hygienické normy.

V případě, že zaměstnavatel zajišťuje pro své zaměstnance závodní stravování prostřednictvím jiných subjektů, může si uplatnit jako daňový výdaj příspěvek v zákonem stanovené výši za každého pracovníka, účastnícího se pracovní směny (§24 odst. 2 písm. j bod 4 Zákona o daních z příjmu).

55% z hodnoty stravenky hradí zaměstnavatel (max. však 48,30 Kč - Zákon o cestovních náhradách) a 45% hradí zaměstnanec.

Vedení firmy přispívá prostřednictvím stravenek na stravování svých zaměstnanců, aniž zvyšuje své mzdové náklady, a zaměstnancům se zvyšuje prostřednictvím stravenek jejich reálný příjem.

V případě Vašeho zájmu nebo pro další informace nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 567 221 842

... popřípadě využíjte náš kontaktní formulář ZDE

Výdejna a kantýna DH Dekor Humpolec

23. 1. Zdeněk

Zítra: Milena

Sídlo firmy Veřejné stravování Pecha

Hruškové Dvory 81, 586 01 Jihlava
Telefon: 567 221 841

Veřejná jídelna - Průmyslová zóna

Hruškové Dvory 81, 586 01 Jihlava
Telefon: 567 221 842

www.stravovanipecha.cz
info@stravovanipecha.cz

Návštěvnost stránek

460145
pecha_foot