Pro jednotlivce

Firma Pecha se zabývá poskytováním služeb spojených s veřejným stravováním a součástí našich služeb je i výroba hotových pokrmů včetně jejich rozvozu přímo do místa bydliště strávníka. Obědy rozvážíme po celé Jihlavě, ale i do dalších měst a obcí na Vysočině.

Abychom dosáhli zachování co nejlepší kvality a zároveň dodrželi hygienické normy a směrnice, dovážíme obědy v jídlonosičích s tepelnou izolací. Každý strávník si musí pořídit dva vlastní jídlonosiče, abychom mohli s jedním plným přijet a vyměnit ho za prázdný z předchozího dne. Tyto jídlonosiče je možné zakoupit i přímo u naší firmy. Novým strávníkům, kteří si zakoupí jídlonosiče u nás, dáváme možnost vyzkoušet si na 1 týden (pět pracovních dní), zda jim obědy od naší firmy vyhovují a jídlonosiče zaplatit tedy až po uplynutí této doby.

Nabízíme především jídla klasické české kuchyně. Každý den si náš strávník může vybrat ze tří teplých jídel a s ohledem na racionální výživu nabízíme každý den také obědový salát. Snažíme se o to, aby skladba našich jídel byla velmi pestrá. Obědy se objednávají vždy den předem na základě jídelního lístku, který rozvážíme každý čtvrtek.

Jídlonosiče

 

Veřejné stravování Jihlava

Objednávky se provádí pomocí lístečku, na který se napíše příslušné číslo oběda, a který se poté umístí mezi víko a válec jídlonosiče. Pouze v případě oběda č. 1 dává strávník prázdný jídlonosič a oběd dostane automaticky.Stejným způsobem lze i obědy na některý den odhlásit.

Oběd stojí 88,- Kč včetně dovozu a DPH. Platí se vždy až po skončení měsíce podle skutečného počtu odebraných obědů a to buď hotově, nebo převodem na náš účet na základě faktury. V případě platby v hotovosti se přesná částka zalepí do obálky, na kterou se napíše jméno a adresa a obálka se předá řidiči.

 

5. 12. Jitka

Zítra: Mikuláš

Sídlo firmy Veřejné stravování Pecha

Hruškové Dvory 81, 586 01 Jihlava
Telefon: 567 221 842

Veřejná jídelna - Průmyslová zóna

Hruškové Dvory 81, 586 01 Jihlava
Telefon: 567 221 843

www.stravovanipecha.cz
info@stravovanipecha.cz

Návštěvnost stránek

453665
pecha_foot