Stravování pro firmy

Zvládneme výrobu hotových pokrmů u nás a následný rozvoz a výdej v jednotlivých provozovnách. Vaříme především jídla tradiční české kuchyně, kdy je každý den na výběr ze tří teplých hotových pokrmů a jednoho studeného jídla – variace zeleninových nebo těstovinových salátů. V případě zájmu nabízíme také jako jednu možnost bezmasé jídlo.

Pro firmy, které disponují vlastní výdejnou, jsme schopni zajišťovat i minutkovou kuchyni. Předpokládá to ale odpovídající vybavení výdejny, které není nijak zvlášť finančně náročné. Po dohodě se naše firma nebrání ani investici do technologie, která je nutná pro provoz minutkové kuchyně. Dlouhodobě spolupracujeme s firmou AGR Gastro, s. r. o., která zajistí dodávku i montáž veškerého gastronomického zařízení, včetně odborného poradenství a návrhu dispozičního řešení.

Díky moderní technologii, kterou je naše provozovna vybavena, je umožněna i výroba zachlazované stravy. Řada firem zachlazovanou stravu využívá k zajištění večeří pro své zaměstnance nebo i pro víkendové směny. Šokově zachlazená strava má trvanlivost až 5 dní a pro její uskladnění postačí lednice (nutno skladovat do 4°C). Pro konzumaci pokrm stačí pouze ohřát v mikrovlnné či horkovzdušné troubě. Výhodou šokově zachlazeného jídla je absence konzervačních přísad a uchování chuťových vlastností každého pokrmu.

Naše firma se snaží zajišťovat komplexní služby a proto jsme schopni na přání odběratele zajistit i výdej obědů, doplňkový prodej či provoz kantýny. V případě budování nové výdejny a jídelny je naše firma schopna zpracovat dispoziční řešení, včetně návrhu technologického vybavení tak, jak vyžadují současné hygienické normy.

V případě Vašeho zájmu nebo pro další informace nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 567 221 842

mezi naše spokojené zákazníky patří…