Stravování pro firmy

Naší specializací je zajištění závodního stravování přímo ve firmách. Jídlo dovezeme hotové až k vám, ať už máte prostory pro výdej, nebo potřebujete jídla už naporcovaná od nás (například v jídlonosičích). Pro firmy, které mají vlastní výdejnu, jsme schopni nabídnout minutkovou kuchyni, případně i doplňkový prodej v kantýně. Pokud výdejnu nemáte, ale chtěli byste, rádi Vám pomůžeme vše zrealizovat s využitím našich dlouholetých zkušeností.

výdejna

každý den máte na výběr z několika možností

hotovky

Každý den vaříme 3 druhy hotových jídel, převážně z české tradiční kuchyně. Naši kuchaři se pravidelně účastní kuchařských kurzů a seminářů z tématických světových kuchyní, které máte jednou za čas možnost také ochutnat.

saláty

Součástí naší nabídky je vždy i jedno tzv. studené jídlo – salát z těstovin, zeleniny, ovoce nebo luštěnin doplněný čerstvým pečivem

Vegetariánské jídlo

V případě zájmu jsme schopni Vám nabídnout i menu bez masa.

Minutková kuchyně

Pro firmy nabízíme i možnost minutkové kuchyně. Předpokládá to odpovídající vybavení výdejny, které Vám rádi pomůžeme zrealizovat. 

Speciální menu

Každý den také nabízíme jedno jídlo s vyšší gramáží masa a náročnější recepturou.

Volitelná gramáž masa

Standardně nabízíme hmotnost porce masa u hotovek v syrovém stavu 100 g, po tepelném zpracování 63 g. Individuálně lze ale domluvit zvýšenou gramáž masa.

Zachlazovaná strava

Díky moderní technologii, kterou je naše provozovna vybavena, je umožněna i výroba zachlazované stravy. Řada firem zachlazovanou stravu využívá k zajištění večeří pro své zaměstnance nebo i pro víkendové směny. Šokově zachlazená strava má trvanlivost až 5 dní a pro její uskladnění postačí lednice (nutno skladovat do 4°C). Pro konzumaci pokrm stačí pouze ohřát v mikrovlnné či horkovzdušné troubě. Výhodou šokově zachlazeného jídla je absence konzervačních přísad a uchování chuťových vlastností každého pokrmu.

Pecha výdejna Automotive Lighting

Naše firma se snaží zajišťovat komplexní služby a proto jsme schopni na přání odběratele zajistit i výdej obědů, doplňkový prodej či provoz kantýny. V případě budování nové výdejny a jídelny je naše firma schopna zpracovat dispoziční řešení, včetně návrhu technologického vybavení tak, jak vyžadují současné hygienické normy.

 

V případě Vašeho zájmu nebo pro další informace nás neváhejte kontaktovat na telefonu  567 221 842 nebo mailem info@stravovanipecha.cz

mezi naše spokojené zákazníky patří…