Rozvoz pro jednotlivce

Součástí našich služeb je i rozvoz hotových pokrmů v jídlonosičích přímo do místa bydliště strávníků po celé Jihlavě, ale i do dalších měst a obcí na Vysočině. V případě zájmu o tuto naši službu nás neváhejte kontaktovat přes formulář na této stránce, nebo e-mailem na info@stravovanipecha.cz

Jak se platí?

Cena oběda je 120,- Kč včetně dovozu a DPH. Platí se vždy až po skončení kalendářního měsíce podle skutečného počtu odebraných obědů a to buď hotově, nebo převodem na náš účet na základě faktury. V případě platby v hotovosti se přesná částka zalepí do obálky, na kterou se napíše jméno a adresa a obálka se předá řidiči, který Vám po přijmutí peněz a zaúčtovaní přiveze účtenku jako potvrzení Vaší platby.

Jak objednávat?

Pokud řidiči připravíte prázdný jídlonosič automaticky doveze následující pracovní den menu č.1. V případě, že chcete objednat jiné jídlo, napište požadované číslo menu na kousek papíru a vložte pod vrchní víko jídlonosiče, tak aby bylo vidět bez nutnosti víko nadzvedávat. Pokud chcete jídlo jindy než následující den přidejte ještě datum požadovaného následujícího dovozu.

Abychom dosáhli zachování, co nejlepší kvality a zároveň dodrželi přísné hygienické normy a směrnice, dovážíme obědy pouze v jídlonosičích s tepelnou izolací. Každý strávník si musí pořídit dva vlastní jídlonosiče, abychom mohli s jedním plným přijet a vyměnit ho za prázdný z předchozího dne. Tyto jídlonosiče je možné zakoupit i přímo u naší firmy. Novým strávníkům, kteří si zakoupí jídlonosiče u nás, dáváme možnost vyzkoušet si na jeden týden zda jim obědy vyhovují a jídlonosiče zaplatit tedy až po uplynutí této zkušební doby. Zároveň jsme schopni je od Vás po ukončení dodávek jídel odkoupit zpět v případě, že jsou dobře udržované. O čistotu jídlonosičů se stará každý strávník sám, je povinností každého odběratele předávat jídlonosiče v čistém stavu, tak aby aby byly splněny veškeré hygienické předpisy.

Registrace nového zákazníka